Trubkové lešení Půjčovna lešení a stavebního nářadí

Pronájem, půjčovna, půjčování a servis stavebního nářadí a malé stavební mechanizace. Půjčujeme trubkové lešení, Haki lešení a moderní rámové lešení. Dále nabízíme míchačky, vrátky, elektrické ruční nářadí a kalová čerpadla a další.

Trubkové lešení

Trubkové lešení se sestává z ocelových trubek různých délek, které se spojují pomocí upínacích spojek. Pochůzná podlaha je tvořena dřevěnými podlážkami pokládanými na vodorovné části konstrukce. Základní délky lešeňových trubek jsou 2, 4, 6 metrů, při čemž 4 a 6 m se používají jak pro svislé, tak pro vodorovné části konstrukce a 2 metrové přednostně pro příčné spoje. 

Montáž trubkového lešení umožňuje vysokou variabilitu vlastní konstrukce, překonání výškových a stranových nerovností. Trubkové lešení se hodí pro atypické budovy (kostely, chaty, prostorové lešení). pro montáž tohoto lešení je nutná kvalifikovaná pracovní síla s patřičným proškolením a vlastní práce je časově náročná. Pro dodržení všech bezpečnostních požadavků je nutný provést statický výpočet lešeňové konstrukce. Požadovaný materiál lze objednat pouze na základě výměry zakryté plochy.

Použití trubkového lešení

  • členité stavby
  • atypické konstrukce
  • velký výškový rozdíl
  • málo únosný terén

Výhody trubkového lešení

  • univerzální využití trubek jak pro svislé, tak pro vodorovné konstrukce
  • snadnější výpis prvků
  • vysoká tuhost vlastního lešení

Kontakt

Josef Brucháček
Velehradská 1905
68603 Staré Město
work tel.: 572 538 322
cell gsm: 602 507 222
www.lesenicko.cz

Mapa

Brucháček Josef - ekatalog.czLešení - ekatalog.cz
Naši zákazníci jsou stavaři z obcí: Uherské Hradiště, Staré Město, Huštěnovice, Babice, Spytihněv, Uherský Brod, Kunovice, Zlechov, Boršice, Jalubí, Bílovice, Březolupy, Ostrožská nová Ves, Uherský Ostoh, Kostelany nad Moravou, Polešovice, Moravský Písek, Bzenec, ale lešení a nářadí půjčujeme v celé oblasti Zlínský kraj.