Rámové lešení Půjčovna lešení a stavebního nářadí

Pronájem, půjčovna, půjčování a servis stavebního nářadí a malé stavební mechanizace. Půjčujeme trubkové lešení, Haki lešení a moderní rámové lešení. Dále nabízíme míchačky, vrátky, elektrické ruční nářadí a kalová čerpadla a další.

Rámové lešení

Je rychle stavitelné modulové lešení tvořené svislými rámy a podélnými podlahami. Jednotlivé prvky lešení jsou provedeny z kvalitních materiálů a povrchově upraveny pro zvýšení životnosti. Pro snadnou manipulaci jsou některé prvky provedeny z lehkých kovů kvůli omezení hmotnosti. Rámové lešení je velmi náročné na řádné a dokonalé založení pomocí šroubovacích nánožek. 

Vlastní montáž dalších pater je pak jednoduchá a rychlá. Lešení je nutno kotvit již od nejnižších výšek. Výpis prvků lze provést pouze na základě přesného zaměření zakryté plochy. Jednotlivé prvky mají své přesné určení a nelze je kombinovat nebo nahrazovat jinými částmi konstrukce. 

Použití rámového lešení

  • snadné pokrytí velké plochy řadového lešení
  • rychlá a bezproblémová montáž málo členitých objektů 

Výhody rámového lešení

  • jednoduchá montáž
  • malé nároky na přepravu
  • vysoká životnost

Kontakt

Josef Brucháček
Velehradská 1905
68603 Staré Město
work tel.: 572 538 322
cell gsm: 602 507 222
www.lesenicko.cz

Mapa

Brucháček Josef - ekatalog.czLešení - ekatalog.cz
Naši zákazníci jsou stavaři z obcí: Uherské Hradiště, Staré Město, Huštěnovice, Babice, Spytihněv, Uherský Brod, Kunovice, Zlechov, Boršice, Jalubí, Bílovice, Březolupy, Ostrožská nová Ves, Uherský Ostoh, Kostelany nad Moravou, Polešovice, Moravský Písek, Bzenec, ale lešení a nářadí půjčujeme v celé oblasti Zlínský kraj.