Pojízdné lešeňové věže Půjčovna lešení a stavebního nářadí

Pronájem, půjčovna, půjčování a servis stavebního nářadí a malé stavební mechanizace. Půjčujeme trubkové lešení, Haki lešení a moderní rámové lešení. Dále nabízíme míchačky, vrátky, elektrické ruční nářadí a kalová čerpadla a další.

Pojízdné lešeňové věže

Jedná se o specifickou lešeňovou konstrukci, kdy z relativně malého lešení lze provádět nenáročné práce na velkém prostoru. Dělíme je na interiérové a exteriérové použití. Základním prvkem jsou kolečka, pomocí kterých se celá konstrukce přemistňuje. 

Vlastní práci pak lze provádět jak na jednotlivých podlažích, tak pouze na podlaží nejvyšším. U pojízdného lešení je důležitým parametrem půdorys pracovní plošiny a výška lešení. U výšky lešení je nutno počítat s rozdílem mezi výškou pracovní plošiny, výškou lešení a pracovní výškou. V levnější variantě lze objednat lešení kovové, dražší je pak kvalitnější z lehkých slitin. 

Použití lešeňových věží

  • lehké stavební, montážní práce
  • natěračské práce
  • mytí a údržba oken, stropů

Výhody lešeňových věží

  • jednoduchá montáž
  • snadná přeprava

Kontakt

Josef Brucháček
Velehradská 1905
68603 Staré Město
work tel.: 572 538 322
cell gsm: 602 507 222
www.lesenicko.cz

Mapa

Brucháček Josef - ekatalog.czLešení - ekatalog.cz
Naši zákazníci jsou stavaři z obcí: Uherské Hradiště, Staré Město, Huštěnovice, Babice, Spytihněv, Uherský Brod, Kunovice, Zlechov, Boršice, Jalubí, Bílovice, Březolupy, Ostrožská nová Ves, Uherský Ostoh, Kostelany nad Moravou, Polešovice, Moravský Písek, Bzenec, ale lešení a nářadí půjčujeme v celé oblasti Zlínský kraj.