HAKI lešení Půjčovna lešení a stavebního nářadí

Pronájem, půjčovna, půjčování a servis stavebního nářadí a malé stavební mechanizace. Půjčujeme trubkové lešení, Haki lešení a moderní rámové lešení. Dále nabízíme míchačky, vrátky, elektrické ruční nářadí a kalová čerpadla a další.

HAKI lešení

Haki lešení je systémové lešení využívající svislých sloupků a vodorovných podélníků spojeným vzájemně zásuvným hákem do třmenu. Výhodou tohoto konstrukčního řešení je standardizovaný šířkový a délkový modul (odpadá nutnost rozměřování a kontroly při vlastní montáži). Výškový modul jednotlivého podlaží lze použít po 60 cm a je tedy možnost vytvoření podlahy v požadované výšce.

Modul šířky jednoho pole je 3 metry, nelze ho měnit a před vlastní montáží je nutnost pečlivě zvážit založení konstrukce (obcházení schodů, přístřešků, pergol, vývěsných štítů…). Systémové lešení je nutno kotvit. Při dodržení všech předepsaných náležitostí je možné stavět do výšky 90 metrů. Pro rozpis prvků je nutný přesný náčrt lešení. Nelze vycházet pouze z všeobecné výměry.

Použití HAKI lešení

  • rychlá montáž řadového lešení 
  • vysoká únosnost podlahy
  • možnost přesného nastavení výšky jednotlivé podlahy

Výhody HAKI lešení

  • jednoduchost montáže
  • bez nutnosti měření
  • převoz materiálu o maximální délce 3 metry
  • všeobecná obeznámenost s uvedeným druhem lešení

Kontakt

Josef Brucháček
Velehradská 1905
68603 Staré Město
work tel.: 572 538 322
cell gsm: 602 507 222
www.lesenicko.cz

Mapa

Brucháček Josef - ekatalog.czLešení - ekatalog.cz
Naši zákazníci jsou stavaři z obcí: Uherské Hradiště, Staré Město, Huštěnovice, Babice, Spytihněv, Uherský Brod, Kunovice, Zlechov, Boršice, Jalubí, Bílovice, Březolupy, Ostrožská nová Ves, Uherský Ostoh, Kostelany nad Moravou, Polešovice, Moravský Písek, Bzenec, ale lešení a nářadí půjčujeme v celé oblasti Zlínský kraj.